Connect with us

Ειδήσεις Λαγκαδάς

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής Γ εθνικής και Απε Λαγκαδά

αποτελέσματα,5ης αγωνιστικής,Γ εθνικής,Αγροτικός Αστέρας,ΑΠΕ Λαγκαδά,1-0 τελικό,

Published

on

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής Γ εθνικής και Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 τελικό .

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 1-1 τελικό
Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού 1-2 τελικό
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης 1-2 τελικό
ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου 1-0 τελικό
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα 3-2 τελικό
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΠΑΟ Κοσμίου 2-0 τελικό
Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης 4-0 τελικό

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια 2-2 τελικο
Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 τελικό
Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας 0-3 τελικό
Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0 τελικό
Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας 4-1 τελικό
ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου 1-0 τελικό
Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός 1-1 τελικό

3ος όμιλος
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης (13:00) 0-0 τελικό
Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου 2-1 τελικό
Γρεβενά Αεράτα-ΑΟ Φλωριάδας 0-0 τελικό
Μακεδονικός Σιάτιστας-Θεσπρωτός 1-3 τελικό
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 τελικό
Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1 τελικο
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Κρόνος Αργυράδων 0-1 τελικό

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-1 τελικό
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΓΣ Αλμυρός 1-3 τελικό
Αστέρας Ιτέας-Νίκη Βόλου 0-1 τελικό
ΑΣ Μετέωρα-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0 τελικό
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Στυλίδας 4-0 τελικό
Πιερικός-Φωκικός 0-1 τελικό
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θησέας Αγριάς 0-3 τελικό

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός 0-2 τελικό
Επισκοπή-Εθνικός 0-2 τελικό
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης 2-3 τελικό
ΠΟ Ατσαλένιου-Αμπελακιακός 0-1 τελικό
ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι 1-0 τελικό
Προοδευτική-Γιούχτας 1-0 τελικό

6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού 1-1 (25/10)
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνέικων 2-1 τελικο
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος 0-1 τελικό
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός 0-0 τελικό
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος 0-0 τελικό
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός 0-0 ημίχρονο

7ος όμιλος (εξ αναβολής 1η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου-Αιγάλεω 3-4 τελικό
Κόρινθος-Πανθηραϊκός (28/10, 15:00)

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0 τελικό
Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος 3-0 τελικό
ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας 0-0 τελικό
ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός 0-0 τελικό
Παναργειακός-Παναρκαδικός 2-0 τελικό
Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου 3-1 τελικό
ΑΕ Πελλάνας-Καλαμάτα (28/10-15:00

ΠΗΓΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 

Continue Reading