Όλο το ψηφοδέλτιο μαζί με τα τοπικά Ιωάννη Ταχματζίδη Δύναμη Ευθύνης

Όλο το ψηφοδέλτιο μαζί με τα τοπικά Ιωάννη Ταχματζίδη Δύναμη Ευθύνης

Αναλυτικά οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Ασσήρου

  1. ΜΠΙΖΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΡΟΦΑΛΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣΗ – ΚΟΛΟΠΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  4. ΤΖΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΤΖΙΑΦΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  6. ΧΑΤΖΗΑΓΟΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

Εκλογική Περιφέρια Βερτίσκου

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ
  2. ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΤΣΙΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Καλλινδοίων

  1. ΑΛΒΑΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΙΤΑ)
  2. ΛΟΥΡΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
  3. ΜΠΑΝΤΗ ΔΟΜΝΙΚΗ
  4. ΜΠΡΟΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
  5. ΡΟΦΑΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  6. ΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Κορώνειας

  1. ΜΠΡΟΥΜΑ ΚΑΝΕΛΛΑ
  2. ΠΑΤΛΙΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  4. ΡΟΝΤΙΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
  5. ΤΖΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΤΣΙΡΩΝΑ ΕΛΕΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Λαγκαδά 

  1. AΪΒΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΒΑΣΑΡΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  4. ΓΚΟΥΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  5. ΓΟΥΔΟΥΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  6. ΔΡΕΜΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΚΑΜΠΕΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  8. ΚΕΝΤΡΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  9. ΚΟΤΣΩΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
  10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  11. ΛΙΓΚΟΒΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  12. ΜΑΤΣΙΚΟΥΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
  13. ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  14. ΝΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  16. ΝΟΥΦΡΙΑΔΟΥ – ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
  17. ΝΤΙΝΑ – ΚΙΣΣΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
  18. ΠΑΠΑΣΙΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  19. ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  20. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  21. ΠΙΠΙΝΙΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
  22. ΡΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  23. ΣΑΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ
  24. ΣΚΟΡΔΑ – ΜΑΜΜΟΥ ΕΛΕΝΗ
  25. ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  26. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  27. ΤΣΙΡΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)
  28. ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
  29. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Λαχανά

  1. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  2. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΣΕΜΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Σοχού

  1. ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  2. ΘΕΟΠΕΜΤΙΔΟΥ – ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  3. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)
  4. ΚΑΡΤΣΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΟΛΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΛΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  8. ΜΙΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  9. ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

Οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Καλλινδοίων

Τοπική Κοινότητα Νέων Καλλινδοίων

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
  3. ΠΑΠΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΠΟΛΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΡΑΠΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
  6. ΣΔΡΙΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  7. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
  8. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Κορώνειας

Τοπική Κοινότητα Γερακαρούς

  1. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΣΑΚΟΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  4. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΧΑΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα Λαγκαδικίων

  1. ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΩΠΗ
  2. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
  4. ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΝΙΚΗ)
  5. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Λαγκαδά

Τοπική Κοινότητα Ανάληψης

  1. ΓΟΥΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  2. ΔΟΛΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  4. ΛΙΑΝΟΥ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  5. ΜΕΛΙΣΣΑΡΓΑ ΙΩΑΝΝΑ
  6. ΡΟΥΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  7. ΣΤΑΘΗΣ ΗΛΙΑΣ

Τοπική Κοινότητα Ηρακλείου

  1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  2. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΟΛΓΑ
  3. ΚΑΡΤΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  4. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΤΣΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Τοπική Κοινότητα Καβαλαρίου

  1. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
  3. ΚΟΝΙΑΡΗ – ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
  4. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Κολχικού

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΓΚΑΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
  3. ΚΟΛΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  4. ΜΑΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  6. ΠΟΛΥΜΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΡΑΤΖΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  8. ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  9. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
  10. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τοπική Κοινότητα Λαγκαδά

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  2. ΑΪΒΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
  3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
  4. ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  6. ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  7. ΜΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  8. ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  10. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  11. ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Τοπική Κοινότητα Λαγυνών

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
  2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  4. ΖΑΠΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΚΡΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
  8. ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  9. ΤΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  10. ΦΛΩΡΙΝΟΥΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  11. ΧΑΤΖΟΥΛΑ – ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Τοπική Κοινότητα Περιβολακίου

  1. ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
  2. ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  3. ΜΠΟΥΤΟΥΡΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
  4. ΞΕΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  5. ΤΣΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  6. ΤΣΙΤΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Σοχού

Τοπική Κοινότητα Ασκού

  1. ΚΑΚΟΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  4. ΚΟΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  5. ΚΟΥΡΟΥΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ)
  6. ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

Τοπική Κοινότητα Κρυονερίου

  1. ΓΚΑΓΚΑΝΗ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  2. ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΤΟΥΛΑΣ)
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  5. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

livelagadas

Ιωάννης Γιάννογλου Εκδότης - Live Lagadas News Έχει διατελέσει ρεπόρτερ στις εφημερίδες της Θεσσαλονικης κι έχει εργαστεί σε διάφορα ηλεκτρονικά μέσα. Το 2012 δημιούργησε την πρωτη Ιστοσελίδα καταγγελιών σε συνεργασία με κρατικές υπηρεσίες η αναζήτηση για νέα πράγματα τον οδήγησε στην ίδρυση του livelagadas.gr σε συνεργασία με μεγάλα ειδησεογραφικά για μια πιο αξιόπιστη πηγή ειδήσεων με σοβαρότητα .Έχει εργαστεί επίσης στο παρελθόν ως μουσικός παραγωγός σε ραδιοφωνικούς σταθμούς όπως ο Ράδιο Γαλαξίας και ο FM. Eιναι δημοσιογραφικό μέλος της ΕΣΔ .

Με την περιήγησή σας στο https://livelagadas.gr/ αποδέχεστε την χρήση cookies. Περισσότερες πληροφορίες εδώ.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο