Connect with us

Ελλάδα - Κόσμος

Tο ψηφοδέλτιο “ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ” της Νίκης Ανδρεάδου

ψηφοδέλτιο,ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ,Νίκης Ανδρεάδου,Δήμου Λαγκαδά,

Δημοσιεύθηκε

στις

Tο ψηφοδέλτιο “ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΕ ΟΡΑΜΑ” της Νίκης Ανδρεάδου για τον Δήμο Λαγκαδά .

Νίκη Ανδρεάδου – Υποψήφια Δήμαρχος Λαγκαδά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

1. ΒΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΚΑΛΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΟΛΗ -ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΣΤΟΪΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΟΥΚΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ
1. ΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΡΑΤΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ
1. ΚΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΑΜΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΜΗΧΑΛΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ-ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΥΜΕΩΝ
6. ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΔΗ- ΠΟΛΙΤΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΣΟΥΖΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δ .ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
1. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΙΟΣΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
3. ΚΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΟΣΧΟΒΙΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΛΙΧΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
3. ΒΑΡΒΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΕΖΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΒΛΑΣΣΗ – ΛΟΥΚΟΒΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8. ΓΚΑΓΚΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΓΚΟΛΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ- ΓΚΟΥΝΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
13. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΜΗΚΕΡΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΜΗΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΝΤΑΒΑΡΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
17. ΠΑΝΟΥ- ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ
18. ΠΑΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
19 .ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
20. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
21. ΠΟΛΥΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
22 .ΠΟΠΟΒΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ
23. ΣΚΟΡΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
24. ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25.ΤΣΙΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
26. ΤΣΟΜΠΑΝΗ- ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
28. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΣΤ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ
1. ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΦΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΖΑΓΓΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ζ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ
1. ΑΛΤΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
2. ΓΡΟΥΣΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΕΠΙΤΡΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΖΑΧΑΡΑΚΗ – ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΤΣΟΥΦΗ- ΣΤΑΥΡΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
8. ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΤΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

Β. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΗΛΙΑ
2. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΑΤΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΛΙΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
6. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ
1. ΓΚOΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΡΕΜΟΥ
3. ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΜΤΖΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ( ΤΟΥΛΑ ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΠΟΠΩΒ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
7. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
1. ΓΚΑΪΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΑΤΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΒΑΛΣΑΜΩ ( ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
1.ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΕΣΤΗ
2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
4. ΣΙΝΑΝΑ – ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ( ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΟΧΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ
1. ΖΕΪΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΖΗ
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Συνεργασίες

Πνευματική Ιδιοκτησία © 2020 ATG Digital. Τηλ:2394 023555 Powered by A.T.G Digital & Social Media Marketing

google.com, pub-6355737995000852, DIRECT, f08c47fec0942fa0